Belvilla Polska

Belvilla stanowi gwarancję znalezienia unikalnego domu w idealnym otoczeniu i za atrakcyjną cenę. Oferta składa się z ponad 20.000 domów letniskowych w 20 krajach Europy. Chcesz wyjechać na weekend, na wakacje letnie, zimą na narty lub tak po prostu wyrwać się na krótko w międzyczasie? Nad morze, w głąb lądu lub w góry? Zawsze jest do Twojej dyspozycji idealny domek letniskowy Belvilla! Od przytulnej gîte dla dwóch osób po zamek dla całej grupy, od apartamentu w centrum Rzymu po chatkę na odludziu, od prostej drewnianej chaty po superluksusową willę z marzeń.

Belvilla daje Ci wolność, abyś mógł jeść śniadanie w piżamie lub mógł prowadzić długie, fajne rozmowy przez całą noc, nie przejmując się godziną zamknięcia baru. We własnej kuchni przyrządzisz z miejscowych składników przepyszne dania, a prywatny basen daje Ci szansę skakania do wody ile tylko dusza zapragnie! Mówiąc krótko, Twój domek letniskowy zapewni Ci wszelką prywatność.

—————————————————————————————————————————————————

Marka Belvilla należy do Grupy @Leisure, która jest jednym z najważniejszych graczy na europejskim rynku wynajmu zakwaterowania online (jak domy wakacyjne, parki wakacyjne i hotele). Zarówno w Beneluksie, jak i w Niemczech, @Leisure posiada wiodącą pozycję w branży turystycznej online.

@Leisure oferuje blisko 300.000 obiektów wakacyjnych w ponad 85 różnych krajach, z czego blisko 25.000 domków letniskowych ma bezpośrednią umowę. Jednocześnie organizacja oferuje domki letniskowe, parki wakacyjne i hotele innych renomowanych wynajemców i prywatnych właścicieli. Oferta stale się poszerza.

Rocznie blisko 1.3 miliona turystów ponad 85 różnych narodowości rezerwuje swoje wakacje za pośrednictwem @Leisure.

—————————————————————————————————————————————————

Publikowane teksty są własnego autorstwa. Jeżeli tekst oparty jest na innym źródle zostaje ono wskazane. Zdjęcia pochodzą z własnej bazy zdjęć firmy @Leisure Group BR (wśród zdjęć znajdują się również te, pochodzące z zewnętrznych baz zdjęć, do których @Leisure Group BR nabyła prawa publikacji).

Reklamy
Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: